Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 38303 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Prak so stabilným kovovým rámom
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre dobrý úchop
- Končatiny nastaviteľné pomocou 2 skrutiek
- Ľahko vymeniteľné
- Špeciálna HiTec guma
- Praktický kožený košík na projektil
| Farba | čierna/oliv |
|---|---|
| Výška rukoväte | cca 11 cm |
| Dĺžka ramien | cca 12,5 |
| Výška ramien | cca 8 cm |
| Hmotnosť | cca 260 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |