Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | JETPWR230-EU | |
|---|---|---|
| Značka: | Jetboil |
|
| Sklad: | skladom | |
Palivo s najlepším pomerom cena / výkon na trhu! Štvor-sezónna, trojzložková zmes v kartuši Jetboil JetPower Fuel vyniká predovšetkým zložením zmesi, ktorú využíva. Narozdiel od ostatných výrobcov obsahuje dve rôzne zložky v špecifických pomeroch. Vďaka tomu dobre horí v zime a alebo aj keď plyn dochádza.
| Zloženie plynu | |
| Propane | 24.87% |
| Iso-Butane | 71.96% |
| N-Butane | 3.17% |
| Hmotnosť plynu | 230g |
|---|---|
| Hmotnosť | 356g |
| Rozmer | 11 x 10cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |