Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 97556 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Springfield Armory® XD-M® Elite 5.25" v sebe ukrýva všetky pokročilé funkcie radu Elite v 9 mm zbrani pripravenej na súťaže. Predĺžená kovaná hlaveň a odlahčený športový záver opatrené ochranným povrchom Melonite®. Plne nastaviteľný cieľnik a muška s červeným svetlovodným vláknom. Rozšírené ústie zásobníkovej šachty je navrhnuté tak, aby poskytovalo ultrarýchle nabíjanie a spolahlivo pracovalo aj s predĺženými 22-rannými zásobníkmi (nie sú súčasťou balenia). Spúšť META™ (Match Enhanced Trigger Assembly) s plochým profilom a integrálnou zarážkou proti prepadu, tvorí tú najlepšiu továrenskú spúšť v pištoli s polymérovým rámom na trhu. XD-M® ELITE je vybavená dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, vizuálnym aj hmatovým indikátorom náboja v komore, indikátorom stavu úderníka a vymeniteľnými chrbtami rukoväte (3 veľkosti). Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchytu záveru, picatinny lišta a zväčšený lúčik spúšte umožňujúci ľahkú manipuláciu aj pri používaní rukavíc.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 20 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 133 mm (5.25") |
| Celková dĺžka | 210 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 850g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |