Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 59359 | |
|---|---|---|
| Značka: | HS Produkt |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
SF19 4.5 TB RDR AFDE je perfektná taktická pištoľ kal. 9x19 so závitom na ústí hlavne, vylepšenou spúšťou s kratším resetom a s prípravou na uchytenie kolimátora. Zvýšený cieľnik i muška umožňujú bezproblémové zacielenie aj s namontovaným tlmičom hluku. Obe mieridlá sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele, so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu. O maximálnu bezpečnosť sa starajú dlaňová poistka poistka spúšte, poistka úderníka, indikátor náboja v komore a indikátor stavu úderníka. Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchyt záveru, picatinny lišta, agresívne textúrovanie rukoväte, vymeniteľné chrbty rukoväte (3 veľkosti). Zväčšený lúčik spúšte umožňuje ľahkú manipuláciu aj pri používaní rukavíc. Pištoľ je dodávaná s tromi vysokokapacitnými dvojradovými zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele (19 rán). Možnosť zakúpenia Magwell setu t.j. rozšíreného ústia zásobníkovej šachty s vysokokapacitným zásobníkom 20 alebo 22 rán.
Na akciový tovar nie je možné uplatniť zľavu pre príslušníkov OSSR!
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 19 nábojov |
| Závit na ústí hlavne | 1/2“-28 |
| Dĺžka hlavne | 134 mm |
| Celková dĺžka | 212,5 mm |
| Šírka | 36,5 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hmotnosť | 745 g |
| Hmotnosť zásobníka | 85 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |