Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 58320 | |
|---|---|---|
| Značka: | HS Produkt |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
HS SF19 3.8 AFDE pištoľ kal. 9x19 s dvojradovým zásobníkom. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele, so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu a zvýraznenými bielymi bodmi. Disponuje dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom náboja v komore a indikátorom polohy úderníka. Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchyt záveru, picatinny lišta, agresívne textúrovanie rukoväte, vymeniteľné chrbty rukoväte (3 veľkosti) a vylepšená spúšť s kratším resetom. Zväčšený lúčik spúšte umožňuje ľahkú manipuláciu aj pri používaní rukavíc. Pištoľ je dodávaná s tromi vysokokapacitnými zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele (19+1).
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kapacita zásobníku | 19 nábojov |
|---|---|
| Dĺžka zámernej | 150 mm |
| Stúpanie vývrtu | 1:10 |
| Dĺžka hlavne | 96 mm |
| Celková dĺžka | 173,3 mm |
| Šírka | 36,5 mm |
| Výška | 145mm |
| Hmotnosť | 755 g (bez zásobníka) |
| Hmotnosť zásobníka | 85 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |