Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 255835 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
HK SFP9 MATCH - nová vlajková loď pre ambicióznych športových strelcov. Ideálne vyváženie, nová športová spúšť s odporom iba 15N + 4N a presná 5,5 palcová hlaveň zabezpečujú vysokú presnosť či už pri statickej alebo dynamickej streľbe. Rozšírená zásobníková šachta pre rýchlejšie prebite.
Ergonomická koncepcia umožňuje prostredníctvom vymeniteľných bokov a chrbtov rukoväte dokonalé nastavenie individuálneho úchopu. Maximálna bezpečnosť vychádzajúca zo série modelov SFP. Precízne opracovanie podľa vysokých štandardov HK, výborná ergonómia a vysoká presnosť robia z HK SFP9 MATCH OR dokonalú zbraň pre športovú streľbu.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Odpor spúšte | 15 N + 4 N |
| Chod spúšte | 6 mm |
| Reset | 3 mm |
| Kapacita zásobníku | 20 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 140 mm |
| Celková dĺžka | 227 mm |
| Šírka | 43,5 mm |
| Výška | 163 mm |
| Dĺžka zámernej | 195 mm |
| Hmotnosť | 813 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |