Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 98711 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
HELLCAT® Manual Safety - obľubený model v prevedení s obojstrannou nízkoprofilovou manuálnou poistkou na palec. Zatiaľ čo početné pasívne bezpečnostné mechanizmy HELLCAT® zaisťujú bezpečné prenášanie a ovládanie pištole, táto možnosť je ideálna pre tých, ktorí uprednostňujú pridanie manuálnej poistky. 3" kovaná hlaveň i záver s ochranným povrchom Melonite®. Prepracovaná spúšť Gen2. Tríciová muška s luminiscenčným krúžkom a cieľnik s bielym zvýraznením v tvare polkruhu (obe sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele). Adaptívny povrch rukoväte poskytuje výnimočnú kontrolu pri rýchlej streľbe. HELLCAT® je vybavený poistkou spúšte, poistkou úderníka a indikátorom nabitej komory. Vypúšťač zásobníka sa dá otočiť na pravú stranu pre potreby ľavákov. Malé rozmery, veľká kapacita, nízka hmotnosť a vysoká spoľahlivosť robia z HELLCAT® dokonalú zbraň na skryté nosenie.
Verzia OSP disponuje prípravou na uchytenie kolimátora. Kolimátory Shield Sights, Leupold Delta Point, JPoint, Tricijon MS03 & MS04, Springfield HEX WASP, Vortex Defender, Swampfox Sentinel, Sig Romeo Zero, Primary Arms Classic 21mm, Viridian RFX15, Crimson Trace CTS-1550/CT-RAD a Advanced Optics Nuwa sa montujú priamo na zbraň bez použitia montážnej platničky. Na ostatné značky treba zakúpiť montážnu platničku.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 11/13 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 79.5 mm (3") |
| Celková dĺžka | 153 mm |
| Šírka | 25.4 mm |
| Výška | 102mm |
| Hmotnosť | 507 g (s 11rd zásobníkom) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |