Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | PH9117AOS | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
1911 DS Prodigy™ od Springfield Armory preberá rokmi osvedčenú platformu 1911 a pridáva dvojradový zásobník 9x19 s prvotriednymi ovládacími prvkami. Precízna 4.25" športová hlaveň Bull kovaná z nerezovej ocele so zapustenou 11° korunkou, ponúka súťažnú presnosť a rýchle po sebe idúce výstrely. Polymérová rukoväť montovaná na kovaný oceľový rám pojme zásobníky s kapacitou 17 a 20 nábojov. Príprava na montáž kolimátora, obojstranná manuálna poistka, muška so zeleným optickým vláknom, cieľnik s vykrojením do U, špičková povrchová úprava Cerakote®, skeletový bicí kohút so skráteným uzamykacím časom a picatinny lišta v kombinácii s najobľúbenejšími vlastnosťami 1911 vytvárajú vysoko výkonnú zbraň. V balení 17 a 20 ranový zásobník, montážna platnička pre kolimátor HEX Dragonfly, prepravné puzdro a zámok na zbraň.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 17/20 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Výška | 140 mm |
| Celková dĺžka | 198 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" |
| Odpor spúšte | 1.8 - 2.0 kg |
| Hmotnosť | 921 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |