Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44050 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Kompletná súprava príborov:
nôž
vidlička
lyžička
otvárač na fľaše
- Pre použitie sa dá rozobrať na 2 časti
- Hladké plastové úchopové dosky
- Poistka na konci rukoväte
- Polyesterová etuje s pútkom na opasok
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 19 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | cca 10 cm |
| Hmotnosť s etuji | cca 130 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |