Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44021 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ noža s hladkým ostrím
- Pílka, dvojito zúbkovaná s pilníkom
- Odnímateľný kryt zuba píly
- Otvárač na konzervy a fľaše
- Vývrtka
- Výstružník
- Textúrované plastové úchopové dosky
- Jednostranný s nemeckým orlom
- Upevňovacie očko na konci rukoväte
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 19 cm |
| Dĺžka čepele | cca 8 cm |
| Hmotnosť | cca 125 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |