Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-316B | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | tanto |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 30,5 cm |
| Dĺžka čepele | 17 cm |
| Dĺžka rukoväte | 13,5 cm |
| Šírka čepele | 4,6 cm |
| Hrúbka čepele | 3,8 mm |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 440 |
| Materiál rukoväte | oceľ + ABS plast |
| Konštrukcia | full tang |
| Obal | áno, cordura |
| Hmotnosť | 290 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |