Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 45402 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Čepeľ s hladkou a čiastočne
- Zúbkovaný okraj a rezačka pásu
- Gumená rukoväť s uzamykacím zariadením puzdra
- Plastové puzdro s 2 nastaviteľnými elastickými popruhmi
- Na fixáciu ruky alebo dolnej časti nohy
| Farba | Žltá - Čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 23 cm |
| Dĺžka čepele | cca 11,5 |
| Hmotnosť noža | cca 140 g |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 270 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |