Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44537 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 12,5 cm |
| Dĺžka čepele | cca 5 cm |
| Hmotnosť noža | cca 40 g |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 60 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |