Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4103E5 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Neprofesionálny vreckový nôž ako kľúčenka, ktorý vám môže kedykoľvek pomôcť v drobných opravách. Nie je určený na profesionálne použitie ani na prílišné zaťaženie.
Malý viacúčelový nožík, ktorý si môžete pripnúť na krúžok s kľúčami a budete ho mať vždy k dispozícii. Aj keď nemá predpoklady na profesionálne použitie, je vždy užitočný a v mnohých prípadoch splní svoj účel. Má drevenú rukoväť a až jedenásť rôznych užitočných nástrojov.
rukoväť je velice hladká a zároveň príjemna na dotyk, zatiaľ čo nástroje na tomto noži sa ladne a kontrolovane vysúvajú. Tento mini vreckový multifunkčný nožík - kľúčenka a jeho funkcie a nástroje sú navrhnuté na akúkoľvek situáciu a aby Vás nenechali bezmocnými. Najlepšie plní úlohu záložného multifunkčného nožíka, ktorý príde vhod v prípade, že nebudete mať po ruke Váš primárny nôž, či nástroj. V tomto skvelom doplnku k Vašej výbave praktických rozmerov si svoje miesto našlo skutočne dosť funkcií, spomedzi ktorých sa nájde niekoľko najpodstatnejších nástrojov:
● oceľová čepeľ
● dve rozličné pílky na drevo
● nožničky
● otvárač na fľaše
● otvárač na konzervy
● skrutkovač
● vývrtka
● krížový skrutkovač
| Celková dĺžka | cca 15 cm |
|---|---|
| Rozmer zložený | 8,5 cm |
| Dĺžka čepele | 6,5 cm |
| Hmotnosť | 100 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |