Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N451E | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Tréningový nôž BSH ADVENTURE N-451E BUTTERFLY
Veľký tréningový motýľ je skutočnou lahôdkou pre všetkých používateľov, ktorí sa chcú naučiť predvádzať veľkolepé triky a akrobacie.
Táto kedysi tradičná zbraň pôvodných filipínskych obyvateľov bola znovu predstavená modernému publiku prostredníctvom ikonickej hry Counter Strike CS:GO .
Moderný, zaoblený dizajn a úžasné farby sú len niektoré z vlastností, vďaka ktorým je motýlí nôž skvelým doplnkom.
Tupá tréningová čepeľ zaisťuje, že začiatočníci aj pokročilí môžu trénovať bez obáv zo zranenia.
Čepeľ je mierne zaoblená, vďaka čomu vyzerá veľmi podobne ako skutočná čepeľ.
Tréningový nôž má čepeľ v tvare bowieho šípu s veľkolepou galaktickou potlačou.
Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 420, ktorá je mimoriadne odolná voči možnému poškodeniu.
Rukoväť, ktorá zodpovedá vesmírnej téme, sa tradične skladá z dvoch pohyblivých častí, ktoré chránia čepeľ v zatvorenom stave.
Rukoväť je mimoriadne pohodlná a ergonomicky tvarovaná .
Tréningový stroj na motýliky je dokonale vyvážený, čo zaručuje najlepšiu kvalitu cvičení, vďaka čomu si ľahko zlepšíte svoje zručnosti a koordináciu.
Západkový zámok účinne zaistí nôž v požadovanej polohe.
Sada obsahuje čierne puzdro z Cordury , ktoré sa dá pripevniť na opasok a vďaka ktorému budete mať nôž vždy po ruke.
Toto je jeden z najzaujímavejších a najmodernejších modelov na trhu.
Technické údaje:
| Farba | doppler phase |
|---|---|
| Celková dĺžka | 24.5 cm |
| Dĺžka čepele | 14,5 cm |
| Materiál čepele | 440C (nerezová ocel) |
| Tvrdosť oceli | 57 HRC |
| Hmotnosť | 197 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |