Váš nákupný košík je prázdny
Dámska bunda s membránou vhodná pre všetky outdoorové aktivity. . . 2,5 vrstvová Shellová konštrukcie. recyklovaná látka s vysoko pevnou tkaninou Ripstop, 95g . Dve bočné vrecká . Ventilačné zipsy. Sťahovanie v páse a na kapucni. Vodeodolné zipsy.
Podlepené švy
Vodeodolnosť
Vodeodolné zipsy
Ventilácia
Vetruvzdorné
4-smerný streč
Membrána 15.000 mm
Priedušnosť 15.000 g / 24h| Ženy | 34/XS | 36/S | 38/M | 40/L | 42/XL | 44/2XL | 46/3XL |
| Obvod hrudníka | 80 | 84 | 88 | 92 | 96 | 100 | 104 |
| Obvod pásu | 64 | 68 | 72 | 76 | 80 | 84 | 88 |
| Obvod bokov | 91 | 94 | 97 | 100 | 104 | 108 | 112 |
| Vnútorný šev | 79 | 79 | 79 | 79 | 79 | 79 | 79 |
| Dĺžka rukávov | 59.5 | 60 | 60 | 60.5 | 60.5 | 61 | 61 |
| Membrána | Membrána 15.000 mm |
|---|---|
| Priedušnosť | Priedušnosť 15.000 g / 24h |
| Hmotnosť | 95g |
| Farba | čierna |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |