Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-500P | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Skvelý tréningový motýlik na predvádzanie rôznych trikov a akrobacie. S jeho pomocou si zlepšíte svoje schopnosti preklápať sa. Cvičná, tupá čepeľ zaručuje bezpečnosť a eliminuje strach z možného zranenia.
Čepeľ je vyrobená z odolnej kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 420. Materiál je pokrytý čiernym náterom , ktorý mu dodáva fantastický vzhľad.
Motýľový nôž je dokonale vyvážený , čo zvyšuje jeho aerodynamické vlastnosti. Spojenia zaručujú plynulé pohyby , čo sa premieta do lepšieho a jednoduchšieho tréningu.
Klasická rukoväť je vyrobená z hliníka a pozostáva z dvoch pohyblivých prvkov, ktoré zaisťujú čepeľ v zatvorenej polohe. Tréningový nôž je vybavený západkovým zámkom , ktorý ho uzamkne v požadovanej polohe. Je to perfektný nástroj na začatie dobrodružstva s motýľmi.
Technické údaje:
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
|---|---|
| Typ noža | skladací |
| Profil čepele | tréning |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 22 cm |
| Dĺžka čepele | 10,3 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 128 mm |
| Šírka čepele | 1,9 cm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Spôsob otvárania | balisong (motýľ) |
| Typ zámku | západka |
| Hmotnosť | 180g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |