Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 1027846 | |
|---|---|---|
| Značka: | Gerber |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Čepeľ, ktorá vedie pozdĺž rukoväte, je odolná voči korózii a nereflexná čiernou farbou keramický povlak. Pogumovaná rukoväť, rozbíjač skla a otvor na šnúrku. Modulárne puzdro možno nosiť horizontálne na opasku, vertikálne na zariadení Molle a na tradičnom puzdre na nohe. Nôž vhodný pre takmer všetky rezacie práce.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | 24,8 cm |
| Dĺžka čepele | 12,2 cm |
| Materiál | nerezová oceľ 420 HC |
| Materiál rukoväte | pogumovaný nylon vystužený skleneným vláknom |
| Hmotnosť | 204 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |