Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-715H | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Materiál rukoväte | kov + plast |
| Profil čepele | klip |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 32,5 cm |
| Dĺžka čepele | 20 cm |
| Dĺžka rukoväte | 12,5 cm |
| Šírka čepele | 3,7 cm |
| Hrúbka čepele | 5 mm |
| Obal | áno, cordura |
| Hmotnosť | 310 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |