Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 1217 | |
|---|---|---|
| Značka: | NOCCO |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Funkčný perlivý nápoj s obsahom aminokyselín BCAA+ od NOCCO No Carbs Company.
Sýtený nápoj je obohatený o aminokyseliny, z ktorých sa skladajú bielkoviny a telo si ich nevie samo vytvoriť.
Nápoj je obohatený aj o vitamíny B6, B12 a D3.
Obľúbené Nocco Caribbean si môže vychutnať teraz kedykoľvek počas dňa.
Zloženie:
Voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), vitamíny (niacín, B6, kyselina listová, biotín, D, B12), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy (ananás, grep), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén). BCAA 4:1:1 (leucín, valín, izoleucín): 5000mg. Bez kofeínu, bez cukru.
| energia | 25 kJ (6 kcal) |
|---|---|
| tuky | 0 g |
| z toho nasýtene mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| bielkoviny | 1,5 g |
| vláknina | 0 g |
| soľ | 0 g |
+0,15€ záloha - plechovka
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |