Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M250D | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Super silný magnet Ø 67 mm obojstranný. Závesné oko je možné priskrutkovať klasicky zhora, alebo je možné oko prichytiť z boku na ťahanie magnetu.
Hľadajte stratené magnetické predmety v rybníku, mori, studni, dutine alebo na pláži. Magnet je ideálny doplnok k detektoru kovu. Udaná sila magnetu sa vzťahuje na optimálny podklad. Hladká masívna oceľ. Magnetická sila bola meraná kolmo k opornej ploche. Na posunutie magnetu do strany je potreba ďaleko menšej sily. Extra silný 67mm obojstranný magnet pre lovcov pokladov, pre väčšiu odolnosť poniklovaný. Závesné oko k nemu priskrutkujete klasicky zhora, čo sa hodí napríklad pri čistení studne, ale má aj druhý spôsob pripevnenia.
| Rozmer | Ø 67 mm, Výška 28mm |
|---|---|
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetická sila | 2x 250kg obojstranný |
| Magnetizácia | N40 |
| Materiál | NdFeB |
| Pracovná teplota | Max: 80°C |
| Hmotnosť | 680g |
| Závit | 2x M10 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |