Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
Moderná osvedčená semišová vojenská a policajná topánka nízkeho strihu (poltopánka) radu Zephyr s GORE-TEX®ovou podšívkou, určená pre rýchle presuny s ľahšou záťažou. Je ľahká, pozdĺžne ohybná a veľmi stabilná vďaka Monowrap rámu. Je veľmi populárna aj medzi civilnými užívateľmi ako poltopánka pre túry v stredne exponovanom teréne a pre dynamické aktivity v prírode.
| Tabuľka veľkostí | ||
| Dĺžka chodidla (mm) | ||
| 252 | 40 | 6,5 |
| 257 | 41 | 7 |
| 261 | 41,5 | 7,5 |
| 265 | 42 | 8 |
| 269 | 42,5 | 8,5 |
| 273 | 43,5 | 9 |
| 278 | 44 | 9,5 |
| 282 | 44,5 | 10 |
| 286 | 45 | 10,5 |
| 290 | 46 | 11 |
| 295 | 46,5 | 11,5 |
| 299 | 47 | 12 |
| 303 | 48 | 12,5 |
| 307 | 48,5 | 13 |
| Hmotnosť | 1.020 g/pár (UK 8) |
|---|---|
| Šnurovanie | textilné očká, hore klasická dierka |
| Výška obuvi (vnútorný / vonkajší) | 90 /130 mm |
| Podšívka | GORETEX Extended Comfort Footwear so zvýšenou priedušnosťou |
| Zvršok | hydrofobizovaný semiš, 1,4-1,6 mm / Cordura® |
| Podrážka | vstrekovaná obuv s Monowrap ochranným rámom a behúňom LOWA® Cross, s integrovaným torzným stabilizátorom |
| Farba | čierna |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |