Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27036 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ so zúbkovaným ostrím na jednej strane a krokom
- Sklopné pomocou skrutkového zámku
- Samostatne skladací krompáč
- Odnímateľný hriadeľ s protišmykovou gumovou vrstvou
- Prenosné puzdro s pútkom na opasok
| Veľkosť čepele | cca 13 x 9.5 cm |
|---|---|
| Celková dĺžka | 41 cm |
| Veľkosť balenia | cca 16 x 10 x 6,5 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 540 g |
| Farba | Zelená |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |