Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27038 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Robustná oceľová rukoväť a rýľ
- Dá sa použiť aj ako motyka
- Čepeľ s pílovými zubami na jednej strane a nášľapnou hranou
- Skladateľné s otočným zámkom
- Taška na rýľ s pripevnením na opasok
| Hmotnosť s taškou | 1,22 kg |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 25 x 18 x 7 cm |
| Celková dĺžka | 58 cm |
| Veľkosť čepele | 21 x 14,5 cm |
| Farba | coyote |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |