Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27022 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Extra silná čepeľ s výstužnými drážkami
- Pevné kovové nity a schodík
- Skosená drevená rukoväť pre lepšie uchopenie
- Skompa pomocou skrutkového zámku
| Hrúbka kovu | 2,3 mm |
|---|---|
| Veľkosť čepele | 21,5 x 15 cm |
| Celková dĺžka | 61 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 44,5 cm |
| Hmotnosť | 1,3kg |
| Farba | Zelená/Oliva |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |