Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33723 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Nerezový sporák s mosadzným ventilom
- Sklopná podpera hrnca
- Skladací ovládač
- Vhodné pre kartuše so skrutkovacím ventilom
| Výkon | 1800 W |
|---|---|
| Rozmery v zloženom stave | cca 15,5 x 15,5 x 7,5 cm |
| Veľkosť balenia | cca 7,5 x 7,5 x 7,5 cm |
| Hmotnosť | cca 150 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |