Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P74 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
ROLLCLIP A je kladková karabína so západkou, ktorá sa otvára na strane kladky. To umožňuje jednoduchú inštaláciu lana, keď je karabína pripojená do kotviaceho bodu. Je k dispozícii vo verzii s automatickou poistkou zámku TRIACT-LOCK alebo bez poistky zámku. ROLLCLIP A je možné použiť s polohovacou priečkou CAPTIV pre zaistenie polohy karabíny pri zaťažení v hlavnej pozdĺžnej osi.
K dispozícii vo verziách s poistkou zámku TRIACT-LOCK alebo bez poistky.
| Hmotnosť | 105 g |
|---|---|
| Norma | CE EN 12275, CE EN 12278, EAC |
| Priemer kotúča | 18 mm |
| Pracovné zaťaženie | 2 x 2 = 4 kN |
| Priemer lana | 7-13mm |
| Účinnosť | 85% |
| Pevnosť pozdĺžna | 20 kN |
| Pevnosť priečna | 8 kN |
| Pevnosť s otvoreným zámkom | 7kN |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |