Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 202108 | |
|---|---|---|
| Značka: | Edelrid |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Zámková karabína EDELRID Axiom s integrovanou malou kladkou. Disponuje klasickým plným rovným zámkom. Kladka znižuje trenie lana na minimum. Optimálny tvar a konštrukcia karabíny zabezpečujú ideálne vedenie lana po kladke, ktorá si zachováva svoju funkciu aj pri zaťažení.
Výhody karabíny:
Certifikácia: CE 2777, EN 12275
| Farba | icemint/modrá |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Rozmer | 65 x 100 mm |
| Min. priemer lana | 6 mm |
| Max. priemer lana | 12 mm |
| Max. pracovné zaťaženie | 2 x 2 = 4 kN |
| Účinnosť | 86 % |
| Pevnosť pozdĺžna | 22kN |
| Pevnosť priečna | 8 kN |
| Pevnosť s otvoreným zámkom | 7kN |
| Svetlosť | 22 mm |
| Hmotnosť | 66 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |