Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 239868 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
HK SP5K - samonabíjacia dlhá guľová zbraň, kal. 9x19, sklopná pažba, lišta picatinny, zásobník na 10 nábojov (možnosť dokúpiť predĺžené zásobníky s kapacitou 15 a 30 nábojov), obojstranná poistka, diopterové mieridlá, celková dĺžka 605 mm (so sklopenou pažbou 365 mm), dĺžka hlavne 115 mm, šírka 61 mm, výška 220 mm.
SP5K je civilnou samonabíjacou verziou legendárnej MP5K v kalibri 9x19, ktorá bola vyvinutá v 70-tych rokoch ako zbraň na skryté nosenie pre účely osobnej ochrany. Okrem zmien vo vnútri zbrane, ktoré vyplývajú zo zákona, je SP5K absolútne identická s MP5K. Môže sa používať ako pištoľ, alebo ako dlhá zbraň zapretá do ramena.
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Poistka | obojstranná |
| Mieridlá | diopterové |
| Celková dĺžka | 605 mm |
| Dĺžka hlavne | 115 mm |
| Šírka | 61 mm |
| Výška | 220 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |