Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | VWH001-af7216b845 | |
|---|---|---|
| Značka: | Rock Empire |
|
| Sklad: | skladom | |
| Dĺžka | 80 cm, max. dĺžka po natiahnutí 120 cm |
|---|---|
| Šírka popruhu | 25mm |
| Hmotnosť | 112g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |