Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 31791B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Ľahká, kompaktne skladná sieťová hojdacia sieť
- S pevnými kovovými krúžkami a upevňovacími lankami
- Transportná taška so sťahovacou šnúrkou
| Farba | Zelená/Oliva |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyamide |
| Veľkosť balenia | cca 20 x 15 x 5 cm |
| Rozmer | cca 185 x 52 cm |
| Hmotnosť s prepravnou taškou | cca 270 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |