Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 04584 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ocún |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Expreska Ocun Kestrel St-Sling Set Dyn 12, 80 cm je zložená z karabíny Kestrel a odolného a silného 12 mm Dyneema popruhu.. Vďaka optimalizovanému profilu ani pri svojej mušej váhe nestráca na pevnosti. Drôtový zámok je odolný voči zamŕzaniu a tiež zamedzuje samovoľnému pootvoreniu.
Hlavné výhody expresky:
| Farba | zelená |
|---|---|
| Svetlosť | 20 mm |
| Pevnosť pozdĺžna | 23 kN |
| Pevnosť priečna | 8 kN |
| Pevnosť s otvoreným zámkom | 7kN |
| Dĺžka | 60 cm |
| Hmotnosť | 80 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |