Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M51613042-TAN | |
|---|---|---|
| Značka: | 8 Fields |
|
| Sklad: | skladom | |
Ľahké puzdro na uloženie troch zásobníkov M4/M16 (polymérových alebo kovových) alebo iných predmetov podobnej veľkosti (napr. zábleskových nábojov). Kompatibilné so všetkými platformami MOLLE. Špeciálny elastický materiál zaisťuje rýchle vybratie zásobníka z puzdra a bezpečnú prepravu.
Bezpečné a vedomé používanie: Tento výrobok spĺňa požiadavky na registráciu.
Upozornenie: Obsahuje malé časti, nie je to hračka, nie je určené pre deti do 14 rokov.
| Hmotnosť | 115g |
|---|---|
| Materiál | 1000D polyester |
| Farba | coyote |
| Dĺžka | 230mm |
| Výška | 135mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |