Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 014281 | |
|---|---|---|
| Značka: | Braun |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Dobrý a cenovo veľmi priaznivý ďalekohľad s variabilným priblížením na voľnočasové aktivity. Porro BK7, zorné pole 4,5°-2,3° (78-40 m / 1000 m), výstupná pupila 2,1-6,2 mm, zaostriteľný od 10 m, nastavenie dioptrií -2/+2, vzdialenosť očí 56-72 mm, hmotnosť približne 850 g. Nylonové puzdro, popruh na ďalekohľad i na puzdro.
| Porro | BK7 |
|---|---|
| Zorné pole | 4,5°-2,3° (78-40 m / 1000 m) |
| Výstupná pupila | 2,1-6,2 mm |
| Zaostriteľný | od 10 m |
| Nastavenie dioptrií | -2/+2 |
| Vzdialenosť očí | 56-74 mm |
| Hmotnosť | 850g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |