Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 206355 | |
|---|---|---|
| Značka: | ASG |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Action Sport Games je jedným z lídrov na trhu s replikami zbraní a príslušenstva. Zameriavajú sa na výrobu presných kópií zbraní v mierke 1:1. Z toho dôvodu je množstvo ich zbraní licencovanými replikami od takých značiek ako napríklad Accuracy International, Steyr Arms, Dan Wesson Firearms alebo napríklad naša Česká Zbrojovka.
Prednosti produktu
Popis produktu
| Farba | FDE |
|---|---|
| Blowback | áno |
| Celková dĺžka | 205 mm |
| Hnací plyn | Green Gas |
| HopUp | nastaviteľný |
| Materiál tela | ABS |
| Režim streľby | Safe, Semi |
| Úsťová rýchlosť | 90 m/s (0,2g) |
| Kapacita zásobníku | 25 ran |
| Hmotnosť | 870g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |