Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 86115 | |
|---|---|---|
| Značka: | Kolibri |
|
| Sklad: | skladom | |
Nafukovacie člny KOLIBRI radu Standard sú plnohodnotné nafukovacie člny až pre tri osoby s možnosťou inštalácie závesného motora.
Zväčšený priemer tuby 34 cm (38 cm pre K-280CT) a dve utesnené komory v tubách zaisťujú bezpečnosť pri používaní člna na otvorenej vode.
Veslovací nafukovací čln K-220 je najľahší a najkompaktnejší čln v modelovom rade KOLIBRI série "Standard". Klasický tvar trupu a veľký kokpit poskytujú pohodlný pobyt pre jednu osobu aj pri zachovaní malých rozmerov člna.
Výhody:
tuby sú vyrobené z odolnej päťvrstvovej PVC tkaniny s hustotou 850 g/m2
hlavné konštrukčné časti sú zvárané pomocou vysokofrekvenčného zváracieho zariadenia
rýchla montáž a demontáž lode
veslárske vybavenie plnej veľkosti s veslami so zlepšenými hydrodynamickými vlastnosťami
úchyty na umiestnenie držiaku motora
široká škála príslušenstva vlastnej výroby a voliteľného vybavenia
BEZ DRŽIAKU MOTORA!
Ľahký veslový čln s lamelovou podlahou. V základnej výbave je jedna lavička, 2ks veslá, nafukovacia nožná pumpa, prepravný vak, opravná sada, návod na obsluhu.
Lamelová podlaha je zložená z lamiel, ktoré sú na boku spojené kapsami z rovnakého materiálu aký je použitý na výrobu člnov Kolibri. Jednotlivé diely podlahy sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá má protišmykovú úpravu. Po vybratí podlahy z člna je možné jednotlivé diely zložiť na seba do kompaktných rozmerov. Pri nafukovaní člna sa podlaha jednoducho vloží na dno člna.
| Celková dĺžka | 220cm |
|---|---|
| Vnútorná dĺžka | 150cm |
| Celková šírka | 130cm |
| Vnútorná šírka | 60cm |
| Materiál | 5 vrstvové PVC hustoty 850g/m2 |
| Priemer tuby | 34cm |
| Počet komôr | 2 |
| Nosnosť | 160kg |
| Kapacita | 1 osoba |
| Motor | max 2,5HP (1,8kW) |
| Hmotnosť bez podlahy | 12,5kg |
| Rozmer balenia | 75x45x30cm |
| Kategória dizajnu lode (CE) | D |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |