Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M51613216 | |
|---|---|---|
| Značka: | 8 Fields |
|
| Sklad: | skladom | |
Červená šatka, ktorá označuje zásah. Dá sa pripevniť na prilbu alebo vestu pomocou suchého zipsu.
Bezpečné a vedomé používanie: Produkt spĺňa požiadavky na registráciu a možno ho bezpečne používať bez ďalších pokynov.
| Hmotnosť | 50g |
|---|---|
| Materiál | syntetické vlákno |
| Farba | červená |
| Dĺžka | 340mm |
| Výška | 340mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |