Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | E78AHB 2 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | skladom | |
| Hmotnosť | 160 g |
|---|---|
| Doba svietenia | 16 hod |
| Dosvit | 15 m |
| Svetelný tok | 60 lm |
| Režim svietenia | 2 číre |
| Zdroj | 2xAA/LR06 alkalické, lithiové, Ni-Mh |
| Odolnosť | IP67 |
| Norma | CE, II 3 GD Ex nA ic IIB T4 Gc tc IIIC T135°C Dc, pokojová teplota: -30°C až +40°C |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |