Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BX016 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Obranný boxer s ozdobným motívom lebiek v čiernej farbe vyrobený zo zliatiny kovov. Výrobok je určený na osobnú ochranu a použiteľný len v medziach nutnej obrany. Hmotnosť je 120 g.
| Farba | black/čierna |
|---|---|
| Materiál | kov |
| Výška | 67 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Rozmer | 9 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |