Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92QR92170 | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Beretta 92X RDO Centurion FR s prípravou na kolimátor, posúva overenú spoľahlivosť rodiny M9 na ešte vyššiu úroveň. Nové ergonomické tvary, štandardný rovný profilový rám chrbta s vysoko textúrovanými úchopmi zabezpečuje pevný úchop a vyhovuje potrebám väčšiny strelcov.
Muška s fosforeskujúcou červenou bodkou a pravouhlý cieľnik so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu sú stranovo nastaviteľné a vyrobené z ocele.
Vylepšené ovládanie streľby a predĺžený vypúšťač zásobníka vedú k nekompromisnej pištoli, ktorej cieľom je špičkový výkon, ideálny pre súťažnú dynamickú streľbu i obranné účely.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Celková dĺžka | 197 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 142 mm |
| Dĺžka zámernej | 151 mm |
| Hmotnosť | 808 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |