Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 13714 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ruger LCP II® je ľahká kompaktná pištoľ kalibru .22 LR, s nízkym spätným rázom pre pohodlný tréning, optimalizovaná pre prácu s vysokorýchlostnou muníciou. Systém Lite Rack™ obsahuje výrazné hmatníky a slabšiu vratnú pružinu, čo umožňuje ľahšie ovládanie záveru. LCP II® je vybavenýs pevnými mieridlami, neutrálne vyváženou spúšťou s výrazným záberom, krátkym a hladkým ťahom a silným napätím pružiny. Využíva bezpečný, spoľahlivý a osvedčený systém riadenia paľby Ruger Secure Action, ktorý kombinuje chránené vnútorné kladivo s poistkou spúšte. Súčasťou balenia je 1 zásobník a rýchlonabíjač.
Rukoväť Hogue ® HandALL ® s textúrou Cobblestone™, drážkami pre prsty a jemnými prehĺbeniami v dlani.
PARAMETRE:
| Kaliber | .22 Long Rifle |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Dĺžka hlavne | 71 mm |
| Šírka | 20mm |
| Výška | 102mm |
| Celková dĺžka | 132mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Hmotnosť | 323 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |