Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 16401 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Ruger-5.7 16401 pištol s polymérovým rámom a dvojradovým zásobníkom vhodná na streľbu na dlhé vzdialenosti. Pôsobivá ergonómia zahŕňa ľahký dosah spúšte, obojstrannú manuálnu poistku v štýle 1911, robustný posuvný uzáver, poistku spúšte, indikátor náboja v komore, picatinny lištu a obojstrannú západku uvoľnenia zásobníka. Osvedčený systém riadenia paľby Secure Action™. Spúšť má krátky, hladký ťah, čistý zlom a pozitívny reset. Bezpečné a ľahké zloženie bez potreby použitia nástrojov alebo stlačenia spúšte. Zelená svetlovodivá muška. Výškovo a stranovo nastaviteľný cieľnik so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu. Prevŕtané závity pre jednoduchú montáž kolimátora pomocou montážnej platničky.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 5.7 x 28 mm |
|---|---|
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S manuálnou poistkou |
| Kapacita zásobníku | 20 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 125 mm |
| Celková dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 142 mm |
| Dĺžka zámernej | 192 mm |
| Hmotnosť | 695 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |