Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J30X32R8IN | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Beretta 30X Tomcat Just in Case je mimoriadne dobre skryteľný mikro-kompakt s revolučným systémom ELS (Effortless Loading System), ktorý eliminuje potrebu vyťahovania záveru a poskytuje bezkonkurenčnú jednoduchosť obsluhy.
Táto vrecková pištoľ sa môže pochváliť vylepšenými funkciami, ako je zvýšená kapacita zásobníka, zmenené umiestnenie ovládacích prvkov pre optimálnu dostupnosť, zosilnený rám s dvojnásobnou odolnosťou konštrukcie, skeletovaná spúšť a kladivko s ľahším ťahom o 35%.
Vďaka novým textúrovaným rukovätiam „Helica“ je streľba ešte príjemnejšia a zábavnejšia ako kedykoľvek predtým. Kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia umožňujú ľahké prenášanie a zbraň sa bez problémov sa zmestí do vrecka, batohu či súpravy na prežitie bez zbytočného pridávania objemu.
Beretta 30X Tomcat je diskrétna, bezpečná, spoľahlivá a užívateľsky príjemná vrecková pištoľ na ultraskryté nosenie.
PARAMETRE:
| Kapacita zásobníku | 8 |
|---|---|
| Dĺžka hlavne | 61 mm |
| Celková dĺžka | 127 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 109 mm |
| Dĺžka zámernej | 86 mm |
| Hmotnosť | 454 g |
| Kaliber | .32 Auto (.32 ACP) |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |