Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B04138 | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Parametre
| Značka | GP |
|---|---|
| Všeobecné číslo | B04138 |
| Produktové číslo | 1024118000 |
| EAN | 4891199232787 |
| veľkosť batérie | AAA |
|---|---|
| chemické zloženie | alkalické |
| kategória/rada | Alkaline |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 11,4 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |