+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BL-H30 | |
|---|---|---|
| Značka: | BLS |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Taiwanský výrobca BLS vyrába 6mm guličky najvyššej kvality a to aj pre iné značky. Možno použiť do plynových, elektrických aj manuálnych zbraní a to vrátane zbraní vybavených presnými 6,01mm hlavňami. Ideálne strelivo pre náročného strelca.
| Kaliber | 6 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.20 g |
| Počet ks v balení | 3750 ks |
| Materiál | plast |
| Menovitý priemer | 5,95 mm +/- 0,01 |
| Obal | zatavený sáčok s opakovane uzatvárateľným hrdlom |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |