Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 04_EM 8594043790261 | |
|---|---|---|
| Značka: | Expres Menu |
|
| Sklad: | Skladom u dodávateľa 3 - 5 dní | |
Šťavnaté kúsky kuracieho mäsa s cibuľkou, slaninou, paprikovou klobásou a tvarohom tvoria výdatné jedlo, na ktorom si pochutnáte doma aj v prírode.
kuracie mäso (33 %), bravčová klobása (brav. mäso 86 %, voda, zemiakov. škrob, soľ, bravčový proteín, korenie), hydinový vývar (voda, hydinové mäso a kosti), cibuľa, údená slanina (brav. masť), ryžová múka, kukuričná múka, tvaroh, paradajkový pretlak (voda, paradajkový pretlak, soľ), repkový olej, soľ kamenná, paprika mletá, čierne korenie.
100g obsahuje
| Energetická hodnota kJ: | 304 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 72 |
| Tuky: | 1,9 g |
| nasýtené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 6,2 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bielkoviny: | 8,5 g |
| Vláknina: | 1,7 g |
| Soľ: | 1 g |
Produkty sú už uvarené a tepelne spracované. Ich príprava spočíva len v ohreve (samozrejme sa dajú jesť aj za studena). Nemusíte pridávať žiadnu vodu ani jedlo prevárať. Jedlo si tak pripravíte behom pár minút a môžete podávať.
Zohrievať môžete niekoľkými spôsobmi:
1. Vložte uzatvorené vrecúško do hrnca s horúcou vodou (alebo do rýchlovarnej kanvice), nechajte cca 10 min prehriať a po otvorení
servírujte priamo na tanier.

2. Vrecúško vyprázdnite priamo do hrnca (alebo na panvičku) a zohrievajte cca 5 min.

3. Preložte jedlo z vrecúška do vhodnej nádoby a zohrievajte cca 3 min v mikrovlnnej trúbe.

| Hmotnosť | 600 g |
|---|---|
| Počet Porcií | 2 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |