Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | SC00190 | |
|---|---|---|
| Značka: | Yate |
|
| Sklad: | skladom | |
YATE CONTOUR má zhodné parametre s modelom YATE TREKKER, ale má trochu iný materiál povrchu so vzorom vrstevnice. Vyniká svojou kvalitou materiálu a spracovaním. Povrch je polyester 75D, ktorý je odolný a zabraňuje kĺzaniu spacáku. Odľahčené jadro znižuje hmotnosť výrobku. WARM ZONE - pod chrbtom a bokmi je pena odľahčená len horizontálnymi kanálikmi a preto je tu viac peny na zabezpečenie dostatočnej izolácie.
VENTIL REVERSE Ovláda sa jednoducho bez skrutkovania a obsahuje membránu proti spätnému unikaniu vzduchu pri nafukovaní. Otočením uzáveru membrána zabraňuje vnikaniu vzduchu pri vyfukovaní. Vrchná čiapočka pomáha k 100% tesneniu a zároveň udržuje uzáver čistý. Väčší priemer umožňuje až o 50% rýchlejšie nafúknutie a vyfúknutie karimatky.
Na tento produkt sa vzťahuje predĺžená záruka (4 roky). Viac v obchodných podmienkach. Karimatka je dodávaná s prepravným obalom a sadou na opravy. Vrecko na sadu na opravy je vo vnútri obalu, aby nedošlo k jeho poškodeniu alebo strate.
| Typ | Samonafukovacie |
|---|---|
| Materiál | Polyester 75 D |
| Farba | Zelená/sivá |
| Tepelný odpor | 4,0 |
| Rozmer | 183 x 51 x 3,8 cm |
| Hrúbka | 3,8 cm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Rozmer po zbalení | 14 x 26 cm |
| Prekladanie na 1/2 | áno |
| Hmotnosť | 800 g (môže kolísať ± 10%) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |