Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | Wuben E7 5000K | |
|---|---|---|
| Značka: | Wuben |
|
| Sklad: | skladom | |
Vynikajúci výkon: Maximálny jas 1 800 lúmenov s 180-stupňovým širokouhlým osvetlením, vybavený dvoma OSRAM LED diódami, ponúka 6 všestranných režimov osvetlenia a pôsobivý dosah lúča 132 metrov.
Ultra-kompaktný a ľahký: Model E7 má elegantné rozmery 2,38 x 0,94 x 1,10 palca a váži len 80 g.
Dvojité možnosti batérie: Napájaný batériami 18350 s nabíjaním cez TYPE-C, ponúka až 60 hodín nepretržitého používania, ktoré je možné predĺžiť na úžasných 180 hodín s voliteľným rozšírením batérie 18650.
Bezručná prevádzka: Obsahuje magnetickú základňu a klip pre pohodlné pripevnenie alebo zavesenie a voliteľnú podporu gestového senzora.
Všestranná ochrana: Pýši sa vodotesnosťou s hodnotením IP68 a slúži ako núdzová nabíjačka pre iné zariadenia.
| Max. výkon | 1800 lm |
|---|---|
| Dosvit | 132 m |
| Maximálna doba svietenia | 60 hodín |
| Typ batérie | 18350 |
| Počet módov svietenia | 6 |
| nabíjateľné | áno |
| Využitie | EDC - každodenné nosenie |
| Zdroj svetla | LED |
| Počet LEDiek | 2 |
| Prídavné módy | SOS, blikanie |
| Typ vypínača | bočný |
| Farba svietidla | čierna |
| Priemer tela | 2,4 cm |
| Dĺžka | 6 cm |
| Hmotnosť | 80 g |
| Vodeodolnosť | IP68 |
| Min. svetelná intenzita | 5 lm |
| Max. svetelná intenzita | 1800 lm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |