Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 053-396 | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | skladom | |
Vzduchovka Optima od Hatsan Alpha kaliber 5,5 mm je ľahká pružinová vzduchovka s ergonomickou pažbou v tradičnom rozložení a integrovaným tlmičom.
Vzduchové pušky Optima vyrába značka Hatsan s rovnakými parametrami a technologickými riešeniami.
Optima od Hatsan Alpha - presná pružinová puška pre rekreačnú streľbu
| Kinetická energia | 17 J |
|---|---|
| Kaliber | 5,50 mm |
| Trieda presnosti | rekreačný |
| Rýchlosť | 200 [m/s] |
| Typ strely | diabolo |
| Možnosť montáže | optický zameriavač |
| Typ lišty | 11 mm (rybinový) |
| Farba | Čierna |
| Počet montážnych líšt | 1 |
| Celková dĺžka | 1035 mm |
| Dĺžka hlavne | 370 mm |
| Hmotnosť | 2300 g |
| Počet poistiek | 2 |
| Typ napájania | pružinový |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |