Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2.4936 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Hämmerli Hunter Force 900 Combo je známa a osvedčená vzduchovka kalibru 4,5 mm s napínacou pákou pod pevnou hlavňou. Má drevenú pažbu, svetlovodivú mušku (červené vlákno) i cieľnik (zelené vlákna), automatickú manuálnu poistku a mäkkú botku pažby, ktorá dobre tlmí otrasy. Cieľnik je nastaviteľný výškovo a stranovo. Dodáva sa so zameriavacím ďalekohľadom UX 6x40 s montážou a krytkami, štvorramenná zámerná osnova s nitkovým krížom oprostred.
| Farba | hnedá |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
| Prevedenie | jednoranové, s puškohľadom |
| Hlaveň | pevná |
| Zdroj energie | pružinové |
| Dĺžka hlavne | 483 mm |
| Celková dĺžka | 1140 mm |
| Hmotnosť | 3665 g |
| Úsťová energia | 16 J |
| Cieľník | zelené vlákna |
| ďalekohľad | UX 6x40 |
| Muška | svetlovodivá - červené vlákna |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |